Seznam přihlášených na závod - SPAC 2023

Grand Prix Froman (mistrovství SPAC) + Junior SPAC silnice
2023-06-10

Celkem přihlašených: 149

Kat

Číslo

Jméno

Tým

Liga


A

3

Vít Šrámek

Cyklokramo Suchdol nad Odrou B

SPAC


A

7

Jakub Schichel

Cyklo Tým Havířov

SPAC


A

6

David Chovanec

Force KCK Zlín

SPAC


A

8

Jiří Kvita

CK Verge Frenštát 1

SPAC


A

18

Daniel Holzner

Krnov

SPAC


A

2

Petr Blaťák

Cyklokramo Suchdol nad Odrou A

SPAC


A

4

Jan Šik

Čeladná

SPAC


A

11

Ondřej Fierla

Team Forman profiq Cinelli 1

SPAC


A

12

Jan Zátopek

Team Forman profiq Cinelli 1

SPAC


A

14

Marek Oborný

Team Forman profiq Cinelli 1

SPAC


A

15

David Šigut

Team Forman profiq Cinelli 1

SPAC


A

16

Ondřej Mach

Team Forman profiq Cinelli 1

SPAC


A

17

Robin Káňa

Team Forman profiq Cinelli 1

SPAC


A

19

Jakub Frkal

Team Forman profiq Cinelli 2

SPAC


A

20

Ferdinand Štěpán

Team Forman profiq Cinelli 2

SPAC


A

1

Michal Ďurica

CK Verge Frenštát 1

SPAC


A

53

Jakub Obitko

7R Rowmix Team p/b 72d


A

51

Maciej Potucha

Power of Science Jafi Team


A

52

Marek Hejtmánek

Sk Salith Šumperk


A

54

Jakub Gębka

Sengam-Sport Racing Team


A

55

Adam VÁŇa

KILPI RACING TEAM


A

56

OndŘej StanĚk

KILPI RACING TEAM


A

57

Šimon KwaŠnÝ

KILPI RACING TEAM


A

58

Pavel Ovesný

.


A

59

Mikuláš Hrubeš

Pro-T Team


A

60

Martin Rafaj

RRK Group - Pierre Baguette - Benzinol


A

61

Marek Majdanics

CK Příbram Fany Gastro


A

62

Jakub Říman

DK BIKESHOP Racing Team


B

101

Jiří Bubeník

Beskydští rekreanti

SPAC


B

105

Josef Dužík

CK Verge Frenštát 1

SPAC


B

108

Jiří Sokolář

Cyklokramo Suchdol nad Odrou A

SPAC


B

107

Jaroslav Glogar

Cyklokramo Suchdol nad Odrou A

SPAC


B

110

Václav Uvíra

CK Orlík Orlová

SPAC


B

151

Marek Konwa

UKS Krupiński Suszec Konwa Bike


B

156

Petr Swaczyna

Ostra-Multicraft Čeladná


B

157

Bartoloměj Czyž

CykloTým Havířov


B

158

Pavel Šedivý

Sport Import


B

159

Michał Brauliński

Power of Science Jafi Team


B

160

Jiří Brázdil

BRAZDIL-CYCLING.CZ


B

161

Jaroslav Řeháček

Rafkarna IDEA Cycling team


B

162

Tomáš Bucháček

Team Forman profiq Cinelli


B

163

Jakub Kubrický

Kunín


B

164

Kmets Oleksii

Power of Science Jafi Team


C

201

Pavol Urbaník

ZMLR

SPAC


C

218

Marek Bárta

TJ Baník Havířov

SPAC


C

214

Martin Stančík

CK Verge Frenštát 1

SPAC


C

204

Michal Biskup

Cyklosport Přikryl, Stara Ves nad Ondřejnicí

SPAC


C

213

Kamil Hastík

Force KCK Zlín

SPAC


C

208

Josef Martinák

Cyklokramo Suchdol nad Odrou A

SPAC


C

207

Jiří Foltyn

CK HOBBY Bohumín A

SPAC


C

209

Petr Zatloukal

Cyklokramo Suchdol nad Odrou A

SPAC


C

205

Tomáš Zezula

CYCLING BRNO

SPAC


C

203

Roman Bollo

Trek

SPAC


C

210

Tomáš Dohnal

Cyklokramo Suchdol nad Odrou B

SPAC


C

211

Jiří Graf

Cyklokramo Suchdol nad Odrou B

SPAC


C

225

Rastislav Kanócz

Team Forman profiq Cinelli 1

SPAC


C

217

Zdeněk Petřík

Loko Campagnolo Krnov

SPAC


C

251

Pavel Ovesný

Snow and Bike Valašské Klobouky


C

252

David Zatloukal

KCK Force Zlín


C

253

Radek Středulinský

FORCE KCK


C

254

Václav Kotas

CYCLING BRNO


C

255

Václav Hasal

Starý Jičín


C

256

Antonín Míra

CK Orlík Orlová


C

257

Jiří Volný

Volný


D

311

Jan Kovács

Team Forman profiq Cinelli 2

SPAC


D

315

Radim Šimeček

Midar Příbor

SPAC


D

304

Jaroslav Wilhelm

CK HOBBY Bohumín A

SPAC


D

305

Stanislav Prokeš

Cyklokramo Suchdol nad Odrou A

SPAC


D

321

Mojmír Daňhel

LOKO Campagnolo Krnov

SPAC


D

307

Ivo Odvárka

Force KCK Zlín

SPAC


D

303

Václav Vodička

CYCLING BRNO

SPAC


D

312

Milan Onderka

YOGI Racing Team Ostrava

SPAC


D

314

Jan Fiertla st

CK Feso Petřvald

SPAC


D

308

Roman Kozubík

Force KCK Zlín

SPAC


D

317

Jiří Karásek

Racing Olešná

SPAC


D

351

Martin Dvořáček

Cycling BRNO


D

352

David Hrubeš

Pro-T Team


D

353

Patrik Chýlek

Tichá sauna


D

354

Josef Kubala

Ostra-Multicraft Čeladná


E

412

Pavel Foltýn

TJ Baník Havířov

SPAC


E

413

Milan Pikálek

TJ Baník Havířov

SPAC


E

414

Karel Škandera

TJ Baník Havířov

SPAC


E

402

Miroslav Kopřiva

CK Verge Frenštát 1

SPAC


E

404

Jiří Jakl

CK HOBBY Bohumín A

SPAC


E

408

Josef Mládenka

Cyklokramo Suchdol nad Odrou B

SPAC


E

406

Petr Chmura

Team Forman profiq Cinelli 2

SPAC


E

411

Ladislav Pelc

Force KCK Zlín

SPAC


E

409

Milan Kontúr

MIKONT Frenštát

SPAC


E

407

Oldřich Míček

Cyklokramo Suchdol nad Odrou A

SPAC


E

416

Pavel Raus

Otice

SPAC


E

451

ZdenĚk JiŘik

BIKESPORTMOHELNICE


F

515

Miroslav Savka

TJ Baník Havířov

SPAC


F

512

Zdeněk Orner

Force KCK Zlín

SPAC


F

505

Bohumír Mottl

CK HOBBY Bohumín A

SPAC


F

506

Marek Zdanowicz

CK HOBBY Bohumín A

SPAC


F

501

Josef Skotnica

SKP Opava

SPAC


F

508

Miroslav Adamčik

Cyklokramo Suchdol nad Odrou B

SPAC


F

509

Pavel Dubný

Cyklokramo Suchdol nad Odrou B

SPAC


F

510

Jiří Pekarčík

Cyklokramo Suchdol nad Odrou B

SPAC


F

507

Vladislav Toman

Cyklokramo Suchdol nad Odrou A

SPAC


F

504

Jiří Ertel

YOGI Racing Team Ostrava

SPAC


F

518

Milan Novák

YOGI Racing Team Ostrava

SPAC


F

511

Vladimír Baťa

Force KCK Zlín

SPAC


M

604

Denis Zezula

SKP Duha Lanškroun

SPAC


M

608

Richard Pácl

CK HOBBY Bohumín B

SPAC


M

609

Martin Kanócz

Team Forman profiq Cinelli 1

SPAC


M

607

Antonín Míra

CK Orlík Orlová

SPAC


M

651

Matěj Volný

Volný


M

652

Filip Frydrych

TJ Sigma Hranice


M

653

FrantiŠek Herman

KILPI RACING TEAM


M

654

OndŘej PavlÍk

KILPI RACING TEAM


M

655

Jan Hába

SK Edie Team Vsetín


M

656

Martin Dubec

Team Forman profiq Cinelli


M

657

Albert Blažek

Team Forman profiq Cinelli


M

658

Jakub Ševčík

Team Forman profiq Cinelli


M

659

Vojta Chudý

Team Forman profiq Cinelli


M

660

Lukáš Kubala

Ostra-Multicraft Čeladná


MLCH

2001

Tomáš Melichar

Cyklokramo KIDS Suchdol nad Odrou


MLCH

2002

Adam Krčma

Sportcomplex Břeclav


MLCH

2003

Vojtěch Kubínek

Cyklokramo KIDS Suchdol nad Odrou


MLCH

2004

Dominik Frydrych

TJ Sigma Hranice


MLCH

2005

Adam Míra

CK Orlík Orlová


STCH

3001

Max Kramoliš

Cyklokramo Suchdol nad Odrou


STCH

3002

Vojtěch Hýžďal

KOLOKROUŽEK Zlín


STCH

3003

Nikolas Nábělek

Cyklokramo KIDS Suchdol nad Odrou


STCH

3004

Theodor Bialonczyk

CK Orlík Orlová


STCH

3005

Dominik Lanča

Team Forman profiq Cinelli


STCH

3006

Adrian Kotek

Team Forman profiq Cinelli


STCH

3007

Oliver Bucháček

Team Forman profiq Cinelli


STCH

3008

Theodor Bialonczyk

CK Orlík Orlová


STD

5001

Eliška Čechová

HEAD PRO TEAM OPAVA


STD

5002

Tereza Jahodová

Team Forman profiq Cinelli


ŽA

703

Dominika Rupová

CK Feso Petřvald

SPAC


ŽA

702

Markéta Huráčová

CK Feso Petřvald

SPAC


ŽA

707

Marcela Cieslarová

CK Verge Frenštát 1

SPAC


ŽA

701

Nadya Geraschenko

CK HOBBY Bohumín A

SPAC


ŽA

705

Kateřina Nosková

CK Orlík Orlová

SPAC


ŽA

709

Anna Dubcová

Team Forman profiq Cinelli 2

SPAC


ŽA

710

Štěpánka Dubcová

Team Forman profiq Cinelli 2

SPAC


ŽA

711

Ema Polášková

Team Forman profiq Cinelli 2

SPAC


ŽA

706

Andrea Kučerová

Cyklokramo Suchdol nad Odrou B

SPAC


ŽA

152

Sylwia Szafraniec


ŽA

153

Karolina Chudek

Świerklany


ŽA

154

Amálie Holášková

Team Forman profiq Cinelli


ŽA

155

Justýna Holášková

Team Forman profiq Cinelli


ŽB

802

Marcela Pargačová

Cyklokramo Suchdol nad Odrou A

SPAC


ŽB

851

Erika Daňhelová

LOKO Campagnolo Krnov


ŽB

852

Gabriela Frydrychová

TJ Sigma Hranice


ŽB

853

Naďa Voráčová

FORCE KCK Zlín